PROJEKTOWANIE

Zapoznaj się z naszymi wybranymi projektami.

MOT-BUD

logotyp   |   wizytówka   |   strona internetowa   |   fotografia


Firma MOT-BUD to stacja demontażu pojazdów, warsztat samochodowy, auto komis w jednym – wszystko to sprawiło, że pierwszym krokiem do podjęcia pracy nad projektami była wizyta w siedzibie firmy w Dąbrowie Górniczej i sfotografowanie „smaczków” zastanych na miejscu. Miało być prosto i spójnie z dbałością o detale. Oddanie klimatu danej profesji to priorytet, tak jak przejrzystość strony internetowej w przypadku kilku odłamów danej działalności.

ZOBACZ WIĘCEJ

INWESTORIA

logotyp   |   wizytówka   |   strona internetowa


Branża nieruchomości rządzi się swoimi prawami – grunt to rzetelność, autentyczność i zaufanie. Takie właśnie założenie projektowe podjęliśmy przy współpracy z firmą Inwestoria z siedzibą w Krakowie zajmującą się wyceną nieruchomości, zarządzaniem oraz współpracą inwestycyjną. Podstawą było również przekazanie odbiorcy złożonej ilości informacji w czytelny sposób.

ZOBACZ WIĘCEJ

BRZOZOWA OSADA

logotyp   |   strona internetowa


Sporym wyzwaniem okazało się stworzenie strony internetowej dla dewelopera zajmującego się sprzedażą nieruchomości. Poza wizualizacjami to właśnie dobra reklama – czyli między innymi strona www – ma przyciągnąć klientów i sprzedać ten wyjątkowy produkt jakim jest dom jednorodzinny. Ale przecież lubimy wyzwania! Brzozowa osada to spokojne osiedle na zielonych przedmieściach Dąbrowy Górniczej – dlatego kolorystyka i charakter zaprojektowanej przez nas strony internetowej musiały oddać wyjątkowość tego miejsca. Ciekawym smaczkiem okazało się stworzenie od podstaw mapy okolicy, przy czym mogliśmy poruszyć wyobraźnię i kreatywność – takie projekty lubimy najbardziej!

ZOBACZ WIĘCEJ

UNKY

strona internetowa


To prawdziwa radość dla twórcy gdy tworzy – w tym przypadku stronę internetową – dla drugiego twórcy! Za nazwą UNKY kryje się jedna dziewczyna – projektant i producent oryginalnych lamp nocnych, prowadząca sprzedaż w istniejących już sklepach internetowych – założeniem było więc stworzenie strony internetowej z galerią prac odsyłającą do miejsc sprzedaży. W tym wypadku fotografie autorki i oryginalne prace mówią same za siebie!

ZOBACZ WIĘCEJ

STEP-DENT

strona internetowa


Dla firmy STEP-DENT z Częstochowy stworzyliśmy stronę internetową Gabinetu Stomatologicznego. A jak wszyscy wiemy gabinet dentystyczny to miejsce z założenia odwiedzane raczej niechętnie – wyzwaniem jest stworzenie w takim wypadku choćby wirtualnego miejsca odwiedzanego z przyjemnością, którego konsekwencją ma być przecież wizyta w świecie rzeczywistym! Ma być czysto, przyjemnie, profesjonalnie – a najlepiej krótko! Stąd strona – wizytówka, żeby samo oglądanie nie powodowało bólu zęba :)

ZOBACZ WIĘCEJ

POKOLENIA

wizytówka   |   strona internetowa


POKOLENIA to nazwa stowarzyszenia działającego w Częstochowie, które w swojej działalności odwołuje się nie tylko do więzi rodzinnych, ale i do więzi społecznych, do dorobku ludzkiej aktywności, do niezmiennych humanistycznych wartości patriotycznych i tradycji, do ciągłości w procesie rozwoju społecznego. Nie sposób ująć to lepiej niż założyciele w przytoczonym założeniu programowym. Są takie realizacje gdzie łączymy swoją pasję projektowania z szacunkiem do działań i poglądów osób z innego pokolenia – stworzona strona internetowa jest przykładem takiej współpracy.

ZOBACZ WIĘCEJ

ERMAX

wizytówka   |   ulotka   |   teczka ofertowa   |   fotografia


ERMAX – firma zajmująca się recyklingiem tworzyw sztucznych posiadała już logo oraz elementy identyfikacji wizualnej za których tropem poszliśmy i stworzyliśmy kolejne potrzebne projekty. Największą przyjemnością było dla nas zrobienie fotografii produktów, które wykorzystaliśmy również do ulotki i teczki ofertowej. Przemiana niepozornych przedmiotów – płatków powstających z recyklingu butelek PET w perełki niczym elementy biżuterii to coś co uwielbiamy!

ZOBACZ WIĘCEJ

POLA

logotyp   |   wizytówka   |   ulotka


POLA – a konkretnie Pani Agnieszka Polaczkiewicz prowadząca indywidualną specjalistyczną praktykę pielęgniarską w Częstochowie zaufała nam i powierzyła stworzenie dla siebie logotypu, wizytówki oraz ulotki. Postawienie na bezpośrednią reklamę praktyki pielęgniarskiej jest w tym przypadku bardzo ważne – to osobisty i personalny kontakt oraz wyraz opieki i zadbania jest w tej branży najważniejszy – co właśnie chcieliśmy przekazać w naszych projektach.

ZOBACZ WIĘCEJ

INNE PROJEKTY

logotyp   |   wizytówka   |   ulotka

Poza złożonymi zleceniami podejmujemy się również projektowania pojedynczych - wydawałoby się „mniejszych” - realizacji. Nic bardziej mylnego! Stworzenie samego logotypu czy pojedynczej wizytówki to nie lada wyzwanie do którego podchodzimy z równie dużym zaangażowaniem. Poniżej kilka przykładów takich realizacji lub projektów konceptualnych.
         Skontaktuj się z nami